Ulaşım, Güvenlik ve Altyapı Sorunu Olmayan Kampüs

Öğrencilerinin Geliştirdiği Kampüs


Üniversitemizin gerçek sahipleri olan öğrencilerimiz, bugüne kadarki edilgen rollerden sıyrılarak yaşadıkları kampüsün daha da güzelleşmesi için aktif rol üstleneceklerdir. Öğrencilerimizin sahip oldukları yetenekleri, akademik danışmanlarının yardımıyla çeşitli sosyal sorumluluk projeleri yapmaları teşvik edilecek ve Yönetimimizce desteklenecektir. Yürüttükleri sosyal sorumluluk projeleriyle kampüsümüz; medeni bir akademik ortamın, paylaşmanın, kardeşliğin ve toplumsal gelişimin merkezi olacak ve bu gelişimin lokomotifi öğrencilerimiz olacaktır.

Etkin Güvenlik Sistemi


Kampüste huzurlu bir ortamın varlığı öncelikle güvenlik faaliyetlerinin doğru ve düzenli bir biçimde yürütülmesine bağlıdır. Koruma ve Güvenlik Şube Müdürlüğü’nün eksiklikleri hızla tamamlanarak modernize edilecek, tüm kampüs kameralarla düzenli olarak kayıt altına alınacak, çağrı merkezinin olaylara hızlı ve anında müdahale etmesi sağlanacak ve kampüs içerisinde trafik güvenliğini ihlal eden sürücülere yasal yaptırımlar uygulanacaktır. Güvenlik personelimizin çalışma şartları iyileştirilecek, tek bir mensubumuzun kılına dahi zarar gelmemesi için tüm eksiklikler tamamlanacaktır.

Fiziksel Altyapı Yatırımları


Üniversitemizin fiziksel altyapı eksiklikleri giderilecek; Kültür ve Kongre Merkezi ve Uygulama Oteli, Yeni Kreş Binası, Hastane Katlı Otoparkı, Yeni Konservatuar Binası, Mimarlık Fakültesi Binası, Yeni Kütüphane Binası, Kampüs Güvenliği Altyapısı, Kampüs Doğu Girişine Kapı, Hasta Yakını Konaklama Oteli gibi yatırımlar hızla hayata geçecektir.

“Eduroam” Her Yerde


Mevcut eduroam kapasitesi geliştirilerek bütün mensuplarımızın, kampüsün her yerinde ücretsiz kablosuz internet kullanımı sağlanacaktır.