Проф.Др. Мустафа Унал

Профессиональный опыт:
КАТАРАКТА: Операции методом ФАКОэмульсификации и установка трифокальных(умная линза) внутриглазных линз 13000+ пациентов
РОГОВИЦА: Кератоконус, другие болезни роговицы, пересадка роговицы, около 2000 пациентов
ГЛАУКОМА: Диагностика, наблюдение и оперативное лечение глазного давления 1500+ пациентов
Синдром сухого глаза и заболевания поверхности глаза.

Korona Virüsü Nedeniyle Kliniğimizde Aldığımız Önlemler

COVID-19 (Korona Virüsü) salgını ne yazık ki ülkemizde ve tüm dünyada devam etmektedir. Siz değerli hastalarımızı bulaş riskine karşı korumak amacıyla kliniğimizde bir takım önlemler alınmıştır.

Amacımız bulaş riskinin en aza indirildiği ve daha güvenli bir ortamda sizlere hizmet edebilmek içindir.

Profesör Doktor Mustafa Ünal1) Randevu alırken öksürük, ateş, boğaz ağrısı gibi şikâyetleriniz varsa lütfen randevu almayınız. Bu şikâyetleriniz randevu sırasında sorgulanacaktır. Bu şikâyetleriniz mevcutsa ancak göz hastalığınınız da aciliyet arz ediyorsa lütfen doktorunuzla görüşünüz. 

2) Bekleme salonumuz yeteri kadar geniştir ancak yine de kalabalık olmaması için aynı anda en fazla 2 hasta kliniğimize kabul edilir. Randevu saatleri buna göre ayarlanır. Her hasta için en fazla 1 refakatçi alınır. Oturma düzeni buna göre ayarlanır. 

3) Klinikte hekim ve çalışanlarımız maskelidir. Hasta ve yakınlarının da maske takması gereklidir. Maskesi olmayan misafirimize kliniğimizde maske sağlanacaktır. 

4) Kliniğimizdeki klima alt yapısı iyonize teknoloji ile sağlanmış olup virüs temizleyici özelliğe sahiptir ve salonlarımız sürekli havalandırılmaktadır. 

5) Hijyen için kullanılmak üzere tüm misafirlerimiz için her an sıvı sabun ile el yıkama imkânı, antiseptik solüsyonlar, alkol, maske ve istendiğinde eldiven mevcuttur. 

6) Muayene ve tetkik cihazları her muayeneden sonra dezenfektan solüsyonlarla temizlenir, odalar havalandırılır ve sonraki hasta için hazırlanır. 

Hızlı Randevu Almak İçin
Randevu talebiniz için irtibat numaranızı bırakın biz size ulaşalım.